Auta na Náplavce

První víkend v září proběhl na pražské Náplavce první ročník jedinečné výstavy aut pořádaný časopisem Svět Motorů známý jako „Auta na Náplavce“.

Vystavovala zde také společnost E.ON, která tu byla jako jediný zástupce energetické společnosti mezi více než 20 zástupci automobilek. A připravena byla kvalitně – mimo automobil na CNG typu Škoda Octavia 1,4, TSI CNG mohli návštěvníci vidět i elektromobil Tesla model S Ludicrous, elektroskútr, elektrokolo či e-koloběžku. Myslelo se opravdu na všechny a tak i pro ty nejmenší návštěvníky bylo připraveno nejmenší pojízdné autíčko z celé Náplavky, Smart Cabrio.

098_1

K vidění byl úplně celý proces elektromobility, díky tomu, že po celou dobu byla připravena funkční nabíjecí stanice. Nabíjení Tesly tedy probíhalo v přímém přenosu.

Kromě elektromobilů zde byla vystavena auta od více než 20 automobilek a hned 10 typů aut bylo v Česku k vidění vůbec poprvé, některé ještě před celosvětovou výstavní premiérou.

Návštěvníci se mimo krásná auta mohli těšit z doprovodného programu celé akce, který byl opravdu bohatý – například kapela Jelen, Monkey Business, Tomáš Klus či Vladimír 518, 3D projekce nebo multimediální show.

To, že se celá akce povedla, ukazuje fakt, že během 4 dnů navštívilo výstavu kolem 150 000 lidí a jejich pozitivní ohlasy jak pořadatele, tak vystavující, velmi těší.

Budeme se tedy těšit na další ročník této akce a doufat, že bude neméně úspěšný jako ten první.

036_2

Přečtěte si další články

Mapa stanic

E-mobilita spojuje evropské regiony

Jízda elektrickým autem je tichá, bezpečná a díky rozšiřující se nabíjecí infrastruktuře také velmi pohodlná. Podívejte se na přehled standardních a rychlonabíjecích stanic, kterou pravidelne aktualizujeme o nové nabíjecí body. Cestu elektromobilem si tak můžete naplánovat bez obav kamkoliv.
210
nabíjecích stanic