Plánované otevření rychlonabíjecí stanice v Čestlicích

E.ON rychlonabíjecí stanice v Čestlicích je součástí evropského dotačního projektu FAST-E čítající 15 nabíjecích míst.

19.9.2017 se uskuteční slavnostní otevření rychlonabíjecí stanice v Čestlicích. Tato stanice se stane druhou z řady vystavěných stanic v rámci projektu FAST-E, na kterém společnost E.ON spolupracuje s EU a který má za cíl vytvořit síť rychlonabíjecích stanic pro elektromobily v Čechách, na Slovensku, v Německu a Belgii.

Otevření bude probíhat od 13 hodin. Budezde připraven i doprovodný program, při kterém si návštěvníci budou moci prohlédnout elektromobil Tesla model S Ludicrous a postaráno bude i o ty nejmenší – k dispozici pro ně bude skákací hrad.

Celá akce bude přístupná pro širokou veřejnost. Stanici budou slavnostně otevíratzastupitelé společnosti E.ON, ale také starosta a místostarosta obce Čestlice či zástupci společnosti AHOLD.

Jestli jste tedy nadšenec do elektromobilů nebo se chcete čistě jen podívat a zjistit, jak elektromobilita funguje, rádi Vás uvidíme na adrese Obchodní 111, Čestlice.

Věříme, že otevření proběhne podle plánů a rychlonabíjecí stanice bude sloužit všem elektromotoristům nejen v Česku.

cestlice

 

Přečtěte si další články

Mapa stanic

E-mobilita spojuje evropské regiony

Jízda elektrickým autem je tichá, bezpečná a díky rozšiřující se nabíjecí infrastruktuře také velmi pohodlná. Podívejte se na přehled standardních a rychlonabíjecích stanic, kterou pravidelne aktualizujeme o nové nabíjecí body. Cestu elektromobilem si tak můžete naplánovat bez obav kamkoliv.
210
nabíjecích stanic